Jardueren, ondasunen eta ordainsarien aitorpenak

Nafarroako Gobernuko kideek eta Administrazio Publikoko goi kargudunek beren jarduera osagarrietan aritzeagatik jasotzen dituzten ordainsari eta bestelako diru-kopuruak jakitera emanen dira. Jakitera emanen dira, orobat, beren agintaldiaren edo kargualdiaren hasieran, bitartean eta bukaeran dituzten ondare-ondasun eta eskubideak.

Izena Kargua Izendapenaren eguna Amaieraren data Azken aitorpenaren data Aitorpenaren artxiboa Legealdia
Abril Olaetxea Izaskun Lurralde Antolamenduko Zuzendari Nagusia 2019/08/22 2019/08 Izendapena 2019-2023
Amatriain Busto Carlos Nafarroako Gazteriaren Institutuko Zuzendari Kudeatzailea. 2019/11/15 2019/11 Izendapena 2019-2023
Apezteguía Morentin Ignacio Vianako Printzea Erakundea-Kulturako Zuzendari Nagusia. 2019/08/15 2019/08 2019-2023
Ardaiz Labairu Pedro Director Gerente de Fundación Navarra para la Gestión de Servicios Sociales Públicos. 2019/04/01 2019/06 Declaración anual 2019 2019-2023, 2015-2019
Armendariz Platón Mikel Herritarrekiko Harremanetako Departamentuko Kabinete burua. 2019/08/08 2019/08 Izendapena 2019-2023
Arrarás Paños, José Joaquín Director Gerente de TRACASA. 2015/12/15 2020/01/10 2019/06 Declaración anual 2019 2019-2023, 2015-2019
Arregui Pérez Joseba Mikel Euskarabidea - Euskararen Nafar Institutuko Zuzendari Kudeatzailea. 2019/08/15 2019/08 Izendapena 2019-2023
Arrizabalaga Idiáquez Amaia Garapen Ekonomiko eta Enpresarialeko Departamentuko Kabinete burua. 2019/08/08 2019/08 Izendapena 2019-2023
Artundo Purroy Carlos Osasun Zuzendari Nagusia. 2019/08/22 2019/08 Izendapena 2019-2023
Asiain Albisu Joseba Lehendakaritzako eta Gobernu Irekiko Zuzendari Nagusia. 2019/08/14 2019/08 Izendapena 2019-2023
Ayerdi Fernández de Barrena José Mª Bigarren Lehendakariordea eta Lurralde Antolamenduko, Etxebizitzako, Paisaiako eta Proiektu Estrategikoetako Kontseilaria. 2019/08/07 2019/08 Izendapena 2019-2023
Ayerdi Olaizola Manuel Garapen Ekonomiko eta Enpresarialeko Kontseilaria. 2019/08/07 2019/08 Izendapena 2019-2023
Blanco Rodríguez María Yolanda Industriaren, Energiaren eta S3 Proiektu Estrategikoen zuzendari nagusia. 2019/08/15 2019/08 Izendapena 2019-2023
Burusco Juandeaburre Ana Jesús Unibertsitateko Zuzendari Nagusia. 2019/08/22 2019/08 Izendapena 2019-2023
Campos Iturralde Luis Errealitate Sozialaren Behatokiaren eta Gizarte Politiken Plangintzaren eta Ebaluazioaren zuzendari nagusia. 2019/08/22 2019/08 Izendapena 2019-2023
Carbonero Martínez Andrés Joaquín Babes Sozialaren eta Garapenerako Lankidetzaren zuzendari nagusia. 2019/08/22 2019/08 Izendapena 2019-2023
Chivite Navascués María Nafarroako Gobernuko Lehendakaria. 2019/08/06 2019/08 Izendapena 2019-2023
Cigudosa García Juan Cruz Unibertsitateko, Berrikuntzako eta Eraldaketa Digitaleko Kontseilaria. 2019/08/07 2019/08 Izendapena 2019-2023
Ciriza Pérez Bernardo Lurralde Kohesiorako Kontseilaria. 2019/08/07 2019/08 Izendapena 2019-2023
Erdociain Saralegui Alicia Lehendakariaren kabineteko zuzendaria. 2019/08/07 2019/08 Izendapena 2019-2023
Eseberri Ilarregi Saioa Landa Garapeneko eta Ingurumeneko Departamentuko Kabinete burua. 2019/09/02 Izendapena 2019-2023
Esnaola Bermejo Rebeca Kultura eta Kirol Kontseilaria. 2019/08/07 2019/08 Izendapena 2019-2023
Ezkutari Artieda Maitena Turismo, Merkataritza eta Kontsumoko zuzendari nagusia. 2019/08/15 2019/08 Izendapena 2019-2023
Francés Román, Inés Pertsonen Autonomiarako eta Garapenerako Nafarroako Agentziaren Zuzendari kudeatzailea  2015/08/31 2019/12/31 2019/06 2019ko urteko aitorpena 2019-2023, 2015-2019
Garmendia Pérez Guzmán Eraldaketa Digitaleko Zuzendari Nagusia. 2019/08/15 2019/08 Izendapena 2019-2023

Orriak