Gobernuko kideak eta goi kargudunak

Dosier bat aurkeztu da Gobernuko kide, goi kargu eta arduradun naguzi bakoitzarentzako, jarraian xehatzen den informazioa jasoz:

Identifikazioa eta izendapena. Datu biografiko profesionalak. Eginkizunak. Erakunde publikoetako eta merkataritza sozietateetako kide anitzeko organo bateko eta zuzendaritza edo administrazio kontseiluetako kide bada. Jarduera publiko eta pribatuak, zeinetarako baimendu edo aitortu zaion bateragarritasuna. Edozein motatako ordainsariak, urtean kargu publiko batean aritzeagatik jasotakoak. Kargua uztean jasotako kalte-ordainak, baldin badaude. Bidaia gastuak.

Gainera, jardueren, ondasunen eta ordainsarien aitorpenak kontsultatzen ahalko dira.

Kontsulta bakarka formalizatzen ahal da, goi kargua eta kargu mota hautatuz edo, kasua bada, departamentuaren arabera kontsultatuz.

Izena Kargua Departamentua Dosier Izendapenaren eguna Amaieraren data Aitorpenak Legealdia
Armendariz Platón Mikel Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Relaciones Ciudadanas 2019/08/08 2019-2023
Arrizabalaga Idiáquez Amaia Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Desarrollo Económico y Empresarial 2019/08/08 2019-2023
Ayerdi Fernández de Barrena José Mª Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Ayerdi Olaizola Manuel Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Chivite Navascués María Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/06 2019-2023
Cigudosa García Juan Cruz Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Ciriza Pérez Bernardo Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Erdociain Saralegui Alicia Nafarroako Gobernuko Lehendakaritzako zuzendaria edo aholkularia Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Eseberri Ilarregi Saioa Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Desarrollo Rural y Medio Ambiente 2019/09/02 2019-2023
Esnaola Bermejo Rebeca Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Gimeno Gurpegui Carlos Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Gómez López Itziar Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Induráin Orduna María Santos Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Iribarren Corera Jesús Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Salud 2019/08/20 2019-2023
Iturri Ruesga Julio Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Ordenación del Territorio, Vivienda, Paisaje y Proyectos Estratégicos 2019/08/08 2019-2023
Laspeñas Oroz Fermín Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Cultura y Deporte 2019/08/12 2019-2023
Maeztu Villafranca Mª Carmen Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Mauleón Echeverría José María Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Derechos Sociales 2019/08/08 2019-2023
Moreno Ariztegui Miguel Nafarroako Gobernuko Lehendakaritzako zuzendaria edo aholkularia Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Muez Elustondo Miguel Javier Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Educación 2019/08/09 2019-2023
Nagore Frauca Guillermo Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Políticas Migratorias y Justicia 2019/08/09 2019-2023
Ochoa Zubeldia Leire Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Cohesión Territorial 2019/08/12 2019-2023
Ollo Hualde Ana Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Remirez Apesteguía Javier Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Saiz Delgado Elma Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Santos Itoiz Eduardo Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Taberna Monzón Félix María Nafarroako Gobernuko Lehendakaritzako zuzendaria edo aholkularia Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Valderrama López Álvaro Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Economía y Hacienda 2019/08/27 2019-2023
Villafranca Martinez Vera Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Presidencia, Igualdad, Función Pública e Interior 2019/08/12 2019-2023
Villar Vázquez Roi Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Universidad, Innovación y Transformación Digital 2019/08/09 2019-2023