Jardueren, ondasunen eta ordainsarien aitorpenak

Nafarroako Gobernuko kideek eta Administrazio Publikoko goi kargudunek beren jarduera osagarrietan aritzeagatik jasotzen dituzten ordainsari eta bestelako diru-kopuruak jakitera emanen dira. Jakitera emanen dira, orobat, beren agintaldiaren edo kargualdiaren hasieran, bitartean eta bukaeran dituzten ondare-ondasun eta eskubideak.

Izena Kargua Izendapenaren eguna Amaieraren data Azken aitorpenaren data Aitorpenaren artxiboa Legealdia
Ollo Hualde Ana Herritarrekiko Harremanetako Kontseilaria. 2019/08/07 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Pérez García Sergio Kanpo Ekintzarako Zuzendari Nagusia Laister ondasunen eta jardueren aitorpena argitaratuko da. 2021/02/10 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Pinillos Resano, Ignacio NASERTIC enpresa publikoko zuzendari kudeatzailea. 2016/04/04 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023, 2015-2019
Pozueta Uribe-Echeverria Miguel Ángel Nafarroako Kirolaren Institutuko zuzendari kudeatzailea 2019/08/15 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Remirez Apesteguía Javier Lehen Lehendakariordea eta Lehendakaritza, Berdintasun, Funtzio Publiko eta Barne Kontseilaria. 2019/08/07 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Rodríguez Garraza Tomás Emilio Lanbide Heziketaren  zuzendari nagusia 2019/08/15 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Rodríguez Gómez Jesús María Toki Administrazioaren eta Despopulazioaren  zuzendari nagusia. 2019/08/15 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Rodríguez Rodríguez Mª Antonia Baluarte Fundazioko Zuzendari Kudeatzailea 2019/09/01 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Roncal Los Arcos Pablo Komunikazioko eta Erakundeekiko Harremanetako Zuzendari Nagusia. 2019/08/16 2022/02/23 2022/02 Kargu uztea 2019-2023
Ruiz de Irizar Patricia Migrazio Politiketako  zuzendari nagusia 2019/08/15 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Sainz de Rozas Bedialauneta Rafael Justiziako zuzendari nagusia 2019/08/15 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Saiz Delgado Elma Ekonomia eta Ogasuneko Kontseilaria. 2019/08/07 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Santafé Aranda Fernando Landa Garapeneko Zuzendari Nagusia. 2019/08/22 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Santos Itoiz Eduardo Migrazio Politiketako eta Justiziako Kontseilaria, 2019/08/07 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Sanz Azcárate Luis GAN-NIK enpresa publikoko zuzendari kudeatzailea 2019/03/11 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023, 2015-2019
Sevillano González Gil Hezkuntzako zuzendari nagusia 2019/08/15 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Taberna Monzón Félix María Lehendakariaren aholkularia. 2019/08/07 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Unzué Vela Begoña Hezkuntza Baliabideen  zuzendari nagusia 2019/08/15 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Urdiain Esparza Ramón " Navarra de Infraestructuras de Cultura, Deporte y Ocio" ko Zuzundari Kudeatzailea 2021/06/19 2021/06 Izendapena 2019-2023
Urrizalqui Oroz, Iñaki Director Gerente de NILSA. 2016/01/01 2019/12/31 2019/12 Cese 2019-2023, 2015-2019
Urrutia Juanicotena María Begoña Aurrekontuen, Ondarearen eta Politika Ekonomikoaren Zuzendari Nagusia 2019/08/15 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Valderrama López Álvaro Ekonomia eta Ogasuneko Departamentuko Kabinete burua 2019/08/27 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Villafranca Martinez Vera Lehedakaritzako, Berdintasuneko, Funtzio Publikoko eta Barnerko Departamentuko Kabinete burua 2019/08/12 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023
Villar Vázquez Roi Unibertsitateko, Berrikuntzako eta Eraldaketa Digitaleko Departamentuko Kabinete burua 2019/08/09 2021/10/25 2021/10 Kargu uztea 2019-2023
Zabalza Arregui Martín Bakearen, Bizikidetzaren eta Giza Eskubideen Zuzendari Nagusia 2019/08/15 2021/06 2021. urteko aitorpena 2019-2023

Orriak