Gobernuko kideak eta goi kargudunak

Dosier bat aurkeztu da Gobernuko kide, goi kargu eta arduradun naguzi bakoitzarentzako, jarraian xehatzen den informazioa jasoz:

Identifikazioa eta izendapena. Datu biografiko profesionalak. Eginkizunak. Erakunde publikoetako eta merkataritza sozietateetako kide anitzeko organo bateko eta zuzendaritza edo administrazio kontseiluetako kide bada. Jarduera publiko eta pribatuak, zeinetarako baimendu edo aitortu zaion bateragarritasuna. Edozein motatako ordainsariak, urtean kargu publiko batean aritzeagatik jasotakoak. Kargua uztean jasotako kalte-ordainak, baldin badaude. Bidaia gastuak.

Gainera, jardueren, ondasunen eta ordainsarien aitorpenak kontsultatzen ahalko dira.

Kontsulta bakarka formalizatzen ahal da, goi kargua eta kargu mota hautatuz edo, kasua bada, departamentuaren arabera kontsultatuz.

Izena Kargua Departamentua Dosier Izendapenaren eguna Kargugabetu data Aitorpenak Legealdia
Iturri Ruesga Julio Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Ordenación del Territorio, Vivienda, Paisaje y Proyectos Estratégicos 2019/08/08 2019-2023
Lacunza Arraiza, José Javier Enpresa publikoko zuzendari kudeatzailea 2012/02/01 2021/06/18 2019-2023, 2015-2019
Larrarte Huguet Eneko Zuzendari nagusia Departamento de Ordenación del Territorio, Vivienda, Paisaje y Proyectos Estratégicos 2019/09/05 2019-2023
Lasa Uzcudun, Iñigo Fundazioko zuzendari edo kudeatzailea 2015/11/15 2019-2023, 2015-2019
Laspeñas Oroz Fermín Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Cultura y Deporte 2019/08/12 2019-2023
López Antelo Amparo Zuzendari nagusia Departamento de Presidencia, Igualdad, Función Pública e Interior 2019/08/15 2019-2023
López Vera Pedro Andrés Zuzendari nagusia Departamento de Cohesión Territorial 2019/08/29 2019-2023
Maeztu Villafranca Mª Carmen Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Magán Sanabria Leticia Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Universidad, Innovación y Transformación Digital 2021/10/25 2019-2023
Magán Sanabria Leticia Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Universidad, Innovación y Transformación Digital 2021/10/25 2021/05/20 2019-2023
Marticorena Chapa Javier Zuzendari nagusia Departamento de Economía y Hacienda 2019/08/15 2021/12/31 2019-2023
Martínez de Bujanda Esténoz Óscar Erakunde autonomoko zuzendari kudeatzailea Departamento de Economía y Hacienda 2019/08/15 2019-2023
Martínez Ortigosa Agurtzane Zuzendari nagusia Departamento de Universidad, Innovación y Transformación Digital 2019/09/18 2019-2023
Martón Pérez Miriam Erakunde autonomoko zuzendari kudeatzailea Departamento de Derechos Sociales 2019/08/29 2019-2023
Mauleón Echeverría José María Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Derechos Sociales 2019/08/08 2019-2023
Mendoza Rodriduez Fernando Enpresa publikoko zuzendari kudeatzailea 2020/01/01 2019-2023
Miranda Ordobás Berta Zuzendari nagusia Departamento de Cohesión Territorial 2019/08/15 2019-2023
Mora Martínez José Ramón Erakunde autonomoko zuzendari kudeatzailea Departamento de Salud 2019/09/12 2019-2023
Moreno Ariztegui Miguel Nafarroako Gobernuko Lehendakaritzako zuzendaria edo aholkularia Gobierno de Navarra 2019/08/07 2022/02/23 2019-2023
Moreno Ariztegui Miguel Zuzendari nagusia Gobierno de Navarra 2022/02/23 2019-2023
Muez Elustondo Miguel Javier Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Educación 2019/08/09 2019-2023
Muñoz Trigo Pablo Zuzendari nagusia Departamento de Desarrollo Rural y Medio Ambiente 2019/08/15 2019-2023
Nagore Frauca Guillermo Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Políticas Migratorias y Justicia 2019/08/09 2019-2023
Nuin Villanueva María Ángeles Erakunde autonomoko zuzendari kudeatzailea 2019/09/16 2019-2023
Ochoa Zubeldia Leire Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Cohesión Territorial 2019/08/12 2019-2023
Ollo Hualde Ana Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Pérez García Sergio Zuzendari nagusia Departamento de Relaciones Ciudadanas 2021/02/10 2019-2023
Pinillos Resano, Ignacio Enpresa publikoko zuzendari kudeatzailea 2016/04/04 2019-2023, 2015-2019
Pozueta Uribe-Echeverria Miguel Ángel Erakunde autonomoko zuzendari kudeatzailea Departamento de Cultura y Deporte 2019/08/15 2019-2023
Remirez Apesteguía Javier Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Rodríguez Garraza Tomás Emilio Zuzendari nagusia Departamento de Educación 2019/08/15 2019-2023
Rodríguez Gómez Jesús María Zuzendari nagusia Departamento de Cohesión Territorial 2019/08/15 2019-2023
Rodríguez Rodríguez Mª Antonia Enpresa publikoko zuzendari kudeatzailea 2019/09/01 2019-2023
Roncal Los Arcos Pablo Zuzendari nagusia Departamento de Presidencia, Igualdad, Función Pública e Interior 2019/08/16 2022/02/23 2019-2023
Ruiz de Irizar Patricia Zuzendari nagusia Departamento de Políticas Migratorias y Justicia 2019/08/15 2019-2023
Sainz de Rozas Bedialauneta Rafael Zuzendari nagusia Departamento de Políticas Migratorias y Justicia 2019/08/15 2019-2023
Saiz Delgado Elma Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Santafé Aranda Fernando Zuzendari nagusia Departamento de Desarrollo Rural y Medio Ambiente 2019/08/22 2019-2023
Santos Itoiz Eduardo Lehendakaria eta kontseilariak Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Sanz Azcárate Luis Enpresa publikoko zuzendari kudeatzailea 2019/03/11 2019-2023, 2015-2019
Sevillano González Gil Zuzendari nagusia Departamento de Educación 2019/08/15 2019-2023
Taberna Monzón Félix María Nafarroako Gobernuko Lehendakaritzako zuzendaria edo aholkularia Gobierno de Navarra 2019/08/07 2019-2023
Unzué Vela Begoña Zuzendari nagusia Departamento de Educación 2019/08/15 2019-2023
Urdiain Esparza Ramón Enpresa publikoko zuzendari kudeatzailea 2021/06/19 2019-2023
Urrizalqui Oroz, Iñaki Enpresa publikoko zuzendari kudeatzailea 2016/01/01 2019/12/31 2019-2023, 2015-2019
Urrutia Juanicotena María Begoña Zuzendari nagusia Departamento de Economía y Hacienda 2019/08/15 2019-2023
Valderrama López Álvaro Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Economía y Hacienda 2019/08/27 2019-2023
Villafranca Martinez Vera Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Presidencia, Igualdad, Función Pública e Interior 2019/08/12 2019-2023
Villar Vázquez Roi Kabineteko zuzendaria edo burua Departamento de Universidad, Innovación y Transformación Digital 2019/08/09 2021/10/25 2019-2023
Zabalza Arregui Martín Zuzendari nagusia Departamento de Relaciones Ciudadanas 2019/08/15 2019-2023

Orriak